Name Field (8.x-1.0-rc6) - en to cy translation catalogue (28 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Field
cy: Maes

en: Default
cy: Diofyn

en: Link Target
cy: Targed Dolen

en: Format
cy: Fformat

en: Before
cy: Cynt

en: Never
cy: Byth

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Plain
cy: Plaen

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Sources
cy: Ffynonellau

en: Text field
cy: Maes testun

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: empty
cy: gwag

en: contains
cy: yn cynnwys

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau

en: Contains any word
cy: Yn cynnwys unrhyw air

en: has word
cy: gan air

en: Contains all words
cy: Yn cynnwys holl eiriau

en: has all
cy: gan y cyfan
