Name Field (8.x-1.0-rc6) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Never
km: កុំ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Sources
km: ប្រភព

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Ampersand
km: សញ្ញា &

en: Add format
km: បន្ថែម​ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Save format
km: រក្សា​ទុក​ទ្រង់​ទ្រាយ

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​ដែល​មាន​តែ​មួយ​គត់ ។ អាច​មាន​អក្សរ​តូច លេខ និង​សញ្ញា (_) តែប៉ុណ្ណោះ ។

en: Label display for @title
km: ទិដ្ឋភាព​ស្លាក​សម្រាប់ @title
