Name Field (8.x-1.0-rc6) - en to sk translation catalogue (54 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Link Target
sk: Cieľ linky

en: Format
sk: Formát

en: hidden
sk: skryté

en: Components
sk: Komponenty

en: Before
sk: Pred

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Inline
sk: V riadku

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: Pattern
sk: Vzor

en: Full
sk: Plný

en: Hidden
sk: Skryté

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Sources
sk: Zdroje

en: Middle
sk: Stredný

en: Text field
sk: Textové pole

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Examples
sk: Príklady

en: empty
sk: prázdne

en: Family name
sk: Priezvisko

en: contains
sk: obsahuje

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: above
sk: nad

en: below
sk: pod

en: Contains any word
sk: Obsahuje akékoľvek slovo

en: has word
sk: obsahuje slovo

en: Contains all words
sk: Obsahuje všetky slová

en: has all
sk: má všetko

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Add format
sk: Pridať formát

en: Field types
sk: Typy polí

en: Save format
sk: Uložiť formát

en: Given name
sk: Meno

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov. Môže obsahovať len malé písmená, čísla a podčiarkovníky.

en: Label display for @title
sk: Zobrazenie menovky pre @title

en: Label display
sk: Zobraziť nadpis

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
