Name Field (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Markup
be: Код

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Format
be: Фармат

en: Components
be: Кампаненты

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Inline
be: Убудаваны

en: Field type
be: Тып поля

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Plain
be: Звычайны

en: Hidden
be: Схаваць

en: Sources
be: Крыніцы

en: Text field
be: Текставае поле

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: contains
be: утрымлiвае

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Locked
be: Зачынены

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Ampersand
be: Ампэрсанд (знак &)

en: Add format
be: Дадаць фармат

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Save format
be: Захаваць фармат

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
be: Унікальнае машыначытальнае імя. Можа ўтрымліваць толькі малыя літары, лічбы і падкрэсліванні.

en: Label display for @title
be: Адлюстраваць цэтлік для @title

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
