Name Field (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (48 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Markup
lv: Marķējums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Link Target
lv: Saites mērķis

en: Format
lv: Formāts

en: hidden
lv: slēpts

en: Components
lv: Komponentes

en: Before
lv: Pirms

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Contains
lv: Satur

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Pattern
lv: Modelis

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Full
lv: Pilns

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Sources
lv: Avoti

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Examples
lv: Piemēri

en: empty
lv: tukšs

en: contains
lv: satur

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Locked
lv: Slēgts

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: has all
lv: ir viss

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Ampersand
lv: Ampersends

en: Add format
lv: Pievienot formātu

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Unikāls, mašīnlasāms nosakums, kas drīkst iekļaut tikkai apakšējā reģistra rakstzīmes, skaitļus un zilbjdales.

en: Label display for @title
lv: @title iezīmes attēlojums

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
