Name Field (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Private
af: Privaat

en: Manager
af: Bestuurder

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Never
af: Nooit

en: Sources
af: Bronne

en: Master
af: Meester
