Name Field (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (47 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Link Target
bo: Target དམིགས་འབེན་དང་སྦྲེལ་བ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Titles
bo: ཁ་བྱང་།

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Count
bo: གྲངས

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Sources
bo: ཁུངས

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: empty
bo: སྟོང་བ

en: contains
bo: ཚུད་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Contains any word
bo: ཚིག་འབྲུ་གང་རུང་ཞིག་ཚུད་ཡོད་པ

en: has word
bo: ཚིག་འབྲུ་ཡོད་པ

en: Contains all words
bo: ཚིག་འབྲུ་ཡོངས་ཚུད་ཡོད་པ

en: has all
bo: ཡོད་ཚད་ཚུད་ཡོད

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Ampersand
bo: དང་གི་མཚན་བྱང༼&༽

en: Add format
bo: རྣམ་བཞག་ཁ་སྣོན

en: Save format
bo: རྣམ་གཞག་ཉར་ཚགས་བྱེད

en: Autocomplete options
bo: རང་འགྲིག་གི་འདེམས་ཚན

en: Label display for @title
bo: @title་ལ་འཆར་བའི་ཁ་བྱང

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: titles
bo: ཁ་བྱང
