Name Field (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Markup
eu: Marka

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Private
eu: Pribatua

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Link Target
eu: Esteka helburua

en: Format
eu: Formatua

en: hidden
eu: Ezkutuan

en: Titles
eu: Izenburuak

en: Before
eu: Aurretik

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Contains
eu: Edukia

en: Count
eu: Zenbatu

en: Plain text
eu: Testu laua

en: General
eu: Orokorra

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Labels
eu: Etiketak

en: Full
eu: Osoa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Middle
eu: Erdian

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Examples
eu: Adibideak

en: empty
eu: hutsik

en: contains
eu: dauka

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: has word
eu: hitza du

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Add format
eu: Gehitu formatua

en: Field types
eu: Eremu motak

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
eu: Makinarentzako irakurgarria den izen bereizia. Letra xehe, zenbaki eta azpimarraz bakarrik osatua.

en: Label display
eu: Etiketa ikusi
