Name Field (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Private
hr: Privatno

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Format
hr: Oblik

en: hidden
hr: skriven

en: Before
hr: Prije

en: Never
hr: Nikada

en: Inline
hr: U istom redu

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Contains
hr: Sadrži

en: Count
hr: Broj

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: General
hr: Općenito

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Plain
hr: Obični

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Sources
hr: Izvori

en: Text field
hr: Polje teksta

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Locked
hr: Zaključano

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Add format
hr: Dodaj oblik

en: Save format
hr: Spremi oblik

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hr: Jedinstven stroju-čitljiv naziv. Može sadržavati samo mala slova, brojeve i donje crtice.

en: Label display for @title
hr: Etiketa za @title

en: Enabled components
hr: Omogućene komponente
