Name Field (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Never
hy: Երբեք

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Count
hy: քանակ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Ampersand
hy: ամպերսանդ

en: Add format
hy: Ավելացնել ֆորմատ

en: Save format
hy: Պահպանել ֆորմատը

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hy: Եզակի մեքենայի ընթեռնելի անվանում:Կարող է պարունակել միայն փոքրատառ տառեր, թվեր, և ընդգծում:

en: @name field is required.
hy: @name դաշտը պարտադիր է:
