Name Field (8.x-1.2) - en to ms translation catalogue (35 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Value
ms: Nilai

en: Private
ms: Persendirian

en: Required
ms: Diperlukan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Field
ms: Medan

en: Default
ms: Lalai

en: hidden
ms: tersembunyi

en: Before
ms: Sebelum

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Inline
ms: Dalam baris

en: Field type
ms: Jenis medan

en: Contains
ms: Mengandungi

en: Count
ms: Bilangan

en: Plain text
ms: Teks biasa

en: General
ms: Umum

en: Maximum length
ms: Kepanjangan maksimum

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Sources
ms: Sumber

en: Text field
ms: Medan teks

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: contains
ms: mengandungi

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Locked
ms: Terkunci

en: Contains any word
ms: Mengandungi sebarang perkataan

en: Contains all words
ms: Mengandungi semua perkataan

en: Machine-readable name
ms: Nama yang boleh dibaca oleh mesin.

en: Ampersand
ms: Ampersan

en: Add format
ms: Tambah format

en: Save format
ms: Simpan format

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ms: Nama unik yang boleh dibaca oleh mesin. Hanya boleh mengandungi huruf kecil, angka, dan garis bawah.

en: Label display for @title
ms: Paparan label untuk @title
