Name Field (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Manager
nn: Grunnleggjar

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Never
nn: Aldri

en: Contains
nn: Inneheld

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Hidden
nn: Skjult

en: Sources
nn: Kjelder

en: Text field
nn: Tekstfelt

en: contains
nn: inneheld

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: above
nn: over

en: below
nn: under

en: Contains any word
nn: Inneheld eit av orda

en: Contains all words
nn: Inneheld alle orda

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn

en: Ampersand
nn: og-tegnet

en: Add format
nn: Legg til format

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nn: Eit unikt datamaskinlesbart namn. Kan bare innehalde små bokstavar, tal og understrek.
