Name Field (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Format
ps: بڼه

en: hidden
ps: پټ

en: Before
ps: مخکې

en: Never
ps: هيڅکله

en: Inline
ps: ننليكى

en: Count
ps: شمیر

en: General
ps: ټوليز

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Hidden
ps: پټ

en: Text field
ps: متن ډګر

en: empty
ps: تش

en: Add format
ps: بڼه زیاتول

en: Save format
ps: بڼه خوندي کول

en: titles
ps: سرلیکونه
