Name Field (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (48 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Format
lt: Formatas

en: hidden
lt: paslėptas

en: Components
lt: Komponentai

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Before
lt: Prieš

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Plain
lt: Paprastas

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Labels
lt: Žymės

en: Full
lt: Pilnas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Raw
lt: Paprastas

en: contains
lt: turi

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Ampersand
lt: Ženklas &

en: Add format
lt: Pridėti formatą

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas tekstas. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Label display for @title
lt: @title žymos rodymas

en: Label display
lt: Žymės rodymas

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

[ctx: name]
en: and
lt: ir
