Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Reference
ar: مرجع

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Show description
ar: إظهار الوصف

en: Field types
ar: أنواع الحقل

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع
