Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Reference
az: Istinad

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Show description
az: Təsviri göstərin

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin
