Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Reference
ca: Referència

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Button text
ca: Text del botó

en: Show description
ca: Mostra la descripció

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues
