Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: Button text
da: Knaptekst

en: Show description
da: Vis beskrivelse

en: Field types
da: Felttyper

en: Upload destination
da: Uploadmappe
