Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Stop
de: Stopp

en: Reference
de: Referenz

en: Allowed file extensions
de: Zulässige Dateiendungen

en: Button text
de: Button-Text

en: Record
de: Datensatz

en: Show description
de: Beschreibung anzeigen

en: Audio Player
de: Audio-Player

en: Field types
de: Feldtypen

en: Upload destination
de: Upload-Ziel

en: Pronunciation
de: Aussprache
