Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Reference
el: Αναφορά

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Show description
el: Εμφάνιση περιγραφής

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Upload destination
el: Προορισμός αποστολής
