Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Stop
es: Detener

en: Reference
es: Referencia

en: Allowed file extensions
es: Extensiones de archivos permitidos

en: Button text
es: Texto del botón

en: Show description
es: Mostrar descripción

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Upload destination
es: Destino de la subida al servidor
