Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Reference
et: Viide

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Show description
et: Näita kirjeldust

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht
