Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Show description
eu: Deskribapena ikusi

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga
