Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Reference
fi: Viittaus

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Show description
fi: Näytä kuvaus

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Upload destination
fi: Tallennuskohde
