Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Reference
fr: Référence

en: Allowed file extensions
fr: Extensions de fichier autorisées

en: Button text
fr: Texte du bouton

en: Record
fr: Enregistrement

en: Show description
fr: Afficher la description

en: Field types
fr: Types de champs

en: Upload destination
fr: Destination pour le transfert
