Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Reference
he: רפרנס

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Show description
he: הצגת תיאור

en: Upload destination
he: יעד לטעינה
