Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Reference
hu: Referencia

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Show description
hu: Leírás megjelenítése

en: Audio Player
hu: Audio lejátszó

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár
