Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Reference
id: Referensi

en: Allowed file extensions
id: Ekstensi berkas yang diperbolehkan

en: Show description
id: Tampilkan deskripsi

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Upload destination
id: Tujuan unggahan
