Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Stop
ja: 停止

en: Reference
ja: 参照

en: Allowed file extensions
ja: 許可されている拡張子

en: Button text
ja: ボタンのテキスト

en: Show description
ja: 説明を表示

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Upload destination
ja: アップロード先
