Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Reference
nl: Referentie

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Show description
nl: Beschrijving tonen

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming
