Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Reference
pl: Referencja

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Record
pl: Rekord

en: Show description
pl: Wyświetl opis

en: Field types
pl: Typy pól

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików
