Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Reference
pt: Referência

en: Allowed file extensions
pt: Extensões de ficheiro permitidas

en: Button text
pt: Texto do botão

en: Show description
pt: Mostrar descrição

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Upload destination
pt: destino dos ficheiros a carregar
