Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Reference
ro: Referință

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fișiere permise

en: Show description
ro: Arată descrierea

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Upload destination
ro: Destinația încărcării
