Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Stop
ru: Остановить

en: Reference
ru: Связь

en: Allowed file extensions
ru: Допустимые расширения файлов

en: Button text
ru: Текст на кнопке

en: Show description
ru: Показать описание

en: Field types
ru: Типы полей

en: Upload destination
ru: Хранилище

en: Audio Recorder
ru: Диктофон
