Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Reference
sk: Referencia

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Field types
sk: Typy polí

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania
