Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Allowed file extensions
ta: அனுமதிக்கப்பட்ட கோப்பு நீட்சி வகைகள்

en: Show description
ta: விளக்கத்தை காண்க

en: Upload destination
ta: தரவேற்ற சேருமிடம்
