Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Reference
tr: Kaynak

en: Allowed file extensions
tr: İzin verilen dosya uzantıları

en: Button text
tr: Buton metni

en: Show description
tr: Açıklamayı göster

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Upload destination
tr: Yükleme adresi
