Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Stop
uk: Зупинити

en: Reference
uk: Посилання

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Record
uk: Запис

en: Show description
uk: Показати опис

en: Audio Player
uk: Аудіо плеєр

en: Field types
uk: Типи полів

en: Upload destination
uk: Шлях призначення для відвантажень

en: Pronunciation
uk: Вимова
