Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Stop
vi: Dừng

en: Allowed file extensions
vi: Phần mở rộng tập tin được chấp nhận

en: Audio Player
vi: Bộ phát âm thanh

en: Upload destination
vi: Đích tải lên
