Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Show description
cs: Zobrazit popis

en: Field types
cs: Typy polí

en: Upload destination
cs: Cíl nahrávání
