Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Reference
gl: Referencia

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Upload destination
gl: Destino da subida
