Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Reference
it: Riferimento

en: Allowed file extensions
it: Estensioni file consentite

en: Button text
it: Testo del bottone

en: Show description
it: Mostra la descrizione

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Upload destination
it: Destinazione file caricati
