Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Show description
lt: Rodyti aprašymą

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis
