Name Pronunciation Field (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Reference
sv: Referens

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: Button text
sv: Knapptext

en: Show description
sv: Visa beskrivning

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Upload destination
sv: Destination för uppladdning
