Nameday (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Other
ar: آخر

en: About
ar: حول

en: Short date format
ar: الصيغة القصيرة للتاريخ

en: Medium date format
ar: الصيغة المتوسطة للتاريخ

en: Long date format
ar: الصيغة الطويلة للتاريخ
