Nameday (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Date format
be: Фармат даты

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты

en: Short date format
be: Кароткі фармат даты

en: Medium date format
be: Сярэдні фармат даты

en: Long date format
be: Поўны фармат даты
