Nameday (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Other
bg: Други

en: Short date format
bg: Кратък формат на дата

en: Medium date format
bg: Обикновен формат дата

en: Long date format
bg: Подробен формат на дата
