Nameday (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Date format
da: Datoformat

en: Other
da: Anden

en: About
da: Om

en: Custom date format
da: Tilpasset datoformat

en: Short date format
da: Kort datoformat

en: Medium date format
da: Mellem datoformat

en: Long date format
da: Langt datoformat
