Nameday (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Other
he: אחר

en: About
he: אודות

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Short date format
he: מבנה תאריך קצר

en: Medium date format
he: מבנה תאריך בגודל ביניים

en: Long date format
he: מבנה תאריך ארוך
