Nameday (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Other
ja: その他

en: About
ja: アバウト

en: Custom date format
ja: 独自の日付表示形式

en: Short date format
ja: 日付の表示形式（短）

en: Medium date format
ja: 日付の表示形式（中）

en: Long date format
ja: 日付の表示形式（長）
